Знакомство с нами

Ансович Тетяна Іванівна – виробник фітобальзамів, провізор-фітотерапевт, косметолог. ученииця відомого фітотерапевта Данила Зубицького, спадкоємиця технології та рецептури його ліків:

з 2003 р. – генеральний директор ТОВ “Народна медицина Данила Зубицького”;

з 2007 р. – керівник виробництва “Скарбниця народної медицини”

Тетяна Ансович має дві вищі освіти: Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

“Скарбниця народної медицини” – продовження справи відомого фітотерапевта  Данила Зубицького

Тетяна Іванівна Ансович – в числі тих небагатьох людей, хто не лише з величезною повагою ставиться до природи, а й вивчає її можливості, і, зокрема, працює над створенням лікувально-профілактичних засобів на природній основі. Десятиріччя тому доля подарувала цій жінці знайомство з відомим фітотерапевтом, лікарем від Бога Данилом Зубицьким.

Останні роки його життя вона була ученицею і помічницею в справі лікування людей лікарськими рослинами, і пройшла шлях до генерального директора підприємства «Народна медицина Данила Зубицького» (пр. Перемоги 70 – колишня аптека Зубицких, вул. Шпака 3). Відомий фітотерапевт передав у спадщину Тетяні Іванівні  надбання народної медицини, що були зібрані за роки його практичної роботи і заповів зберегти і використати їх на добро і благо людей.

Тетяна Іванівна Ансович створила своє підприємство по виробництву фітобальзамів  «СКАРБНИЦЯ НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ». В арсеналі спадщини  фітобальзами для серцево-судинної, сенсорної, нервово-психічної, опорно-рухової, травної, сечостатевої, імунної, ендокринної систем, гінекологія, а також ряд косметичних засобів, які сприяють збереженню здоров’я.  Разом з нею працює над корисною справою дружний і професійний колектив, створений ще Данилом Зубицьким.

Систематизувавши найкращі надбання Данила Зубицького, нині Тетяна Іванівна працює  над новими, власними розробками з вірою в силу природи, в Боже благословіння та цілющу силу рослин. Як і раніше, у приватному будинку, в якому жив і працював великий цілитель Данило Зубицький, у Києві по вулиці Невській, 19, удосконалюються та створюються нові рослинні лікарські засоби на благо людини.

Пам’ятаючи про заповіт відомого фітотерапевта, Тетяна Іванівна Ансович сумлінно працює над любимою справою, і впевнена, що саме природні засоби допоможуть зцілитися багатьом  співвітчизникам.

Тетяна Ансович – єдина спадкоємиця і володарка ексклюзивних рецептів – об’єктів інтелектуальної власності Данила Зубицького, доказом чого є свідоцтво про право на спадщину по заповіту.